عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 179

5,830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بالقرب من مول الاول سيزون 82 متر طرفية

    A 2 Z Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع شقه متشطبه بسيتي جيت بمقدم 5%فقط .

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط حتي 10 سنوات تشطيب كامل بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من سعر الماركت وموقع مميز في هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٩٬٢٢٧ جنيه

    شقة بحري فيو بانورامي علي greenery و VIP لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري بأقل سعر في اميز كمبوند

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٦٧٬٢٢٦ جنيه

    ريسيل أقل سعر سكاي لوفت جاهز و متشطب فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٥٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٩٦٬٨٠٠ جنيه

    سعر لن يتكرر شقة ريسيل بموقع مميز في كريك تاون

    IRTKAZ logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٦٢٬٤٦٨ جنيه

    سوديك فيليت شقة 2 نوم متشطبة للبيع - استلام فوري

    Blu Real Estate Marketing logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اليفا

    ABAZA for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع أو الإيجار في Hyde Park

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل وجاهزه للمعاينه في بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش في ارقي مراحل مدينتي -B1 بسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٨٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في 90 افنيو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط حتي 10 سنوات تشطيب كامل بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٦٧٬٢٢٦ جنيه

    أقل سعر سكاي لوفت جاهز و متشطب ريسيل فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٥٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100 م بكمبوند كريستال بلازا سوبر لوكس

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة ريسيل وقسط ع6سنوات في التجمع الخامس

    IRTKAZ logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امام الاستريب مول 96م بالتقسيط 7 سنوات فيB11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٣١٬٢٢٩ جنيه

    بسعر مميز شقه ارضي بجاردن للبيع فيو لاند سكيب

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م/مقدم 5% فى سراى/ فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالمطبخ و التكييفات استلام فوري

    why solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك أستلام فوري بمقدم أقل من 1,5Mفي هضبة المعادي

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين كورنر باطلالة مفتوحة مقدم 500 الف

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم واقساط بالفرش والاجهزه 96م تشطيبات خاصه فيB15

    Rikaz logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع