عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 14

333 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٨٣٦ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي - كلوب سايد 80م

    Bond & Key logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/بيع/ تاج سيتى/ استلام فورى

    Home Destination logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو /جاردن/للبيع /تاج سيتى

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بتاج سيتي - كلوب سايد 80م

    Bond & Key logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٤١٬٨٧٥ جنيه

    للبيع استوديو 64م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تقسيط موقع مميز استلام يونيه 2025 ليك بارك

    Remax 360 logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب للبيع في كمبوند تاج سيتي اورجامي

    Better Estate Investment logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١١٤٬٤٩٤ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Smart Assets Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٧ جنيه/متر مربع