عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 32

924 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 51م بجاردن تكملة أقساط - زهرة الساحل الشمالى

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٣٠٧٬٩٤٨ جنيه

    شاليه ريسيل 62م في زهره الساحل الشمالي بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٩٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في واحدة من افضل كمبوندات الساحل للبيع

    Property Hills Star logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل متشطبة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بزهرة الساحل ٦٢م سعر مميز كاش زون مميز

    Homes Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاسيندا ويست – الساحل الشمالي

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشاليه 75م متشطب بموقع مميز وفيو على البحر

    Property Hills Star logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك قبل الصيف وزيادة الاسعار شاليه للبيع فى زهره

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك متشطبة بالكامل في قلب سيدي عبدالرحمن

    متصدر

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٤٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحرى للبيع فى العلمين الحى اللاتينى

    Next Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٦٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (بورتو جولف - العلمين) 49 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الفندقية الآن واستمتع برفاهية فريدة

    AQAR One For Realestate logo image

    فرح 1, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 113 م , الحي اللاتيني (مدينة العالمين

    Wealth Platinum logo image

1

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في زهره استلام فوري تشطيب سوبر لوكس

    Chance for Realestate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬١٤٣٬٦٠٠ جنيه

    شاليه مميز أرضي بحديقة في جايا – فيو حمام سباحة

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٣٬٩٩٣٬٣٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز استلام قريب فى جايا

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم في مارينا الجديدة تشطيب كامل

    Horizen For Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ( فيلار - العالمين ) 78م

    RE/MAX Avalon logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بداية ذكية للاستثمار في بالميرا الساحل الشمالي

    AQAR One For Realestate logo image

    سانتوريني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٤٣٬٦٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتقسيط و استلام فوري بموقع مميز جدا.

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مشروع Soly Coast

    Next Estate logo image

    سولي كوست ريزورت, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55م مفروش بالكامل في اجورا سيدي عبد الرحمن

    GCR Developments logo image

    اجورا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في فيلار بمقدم 10% فقط

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك في فيلار بمقدم 15% وتقسيط على 9 سنين

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٩٣٬٦٠٠ جنيه

    مقدم 5% تقدر تمتلك شاليه فى قلب العلمين الجديدة

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع