شقق غرفة واحدة رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 4

317 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في ZED East

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت جاهز للتسليم نصف تشطيب في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه استلام فوري للبيع في اي سيتي

    Global Hills logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو ارضي نادر في تاج سيتي بالاقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٩٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن بإطلالةعلي حدائق في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • ألكا القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٥١٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كومباوند آلكا

• 10

    شقة

    ٤٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اسثتمر الان بجوار اكبر مطورين Hyde Park بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٢٠ جنيه

    بنص السعر شقة في تاج سيتي بحديقة امام مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تشطيب كامل مع التكيفات و المطبخ

    Spade consultancy logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • تاج سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تاج سيتي

• 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استديو للبيع استلام فوري في تاچ سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٩٬٦٢٥ جنيه

    للبيع استوديو 62م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬١٠١ جنيه

    للبيع استوديو 55م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧١٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٤١٬٨٧٥ جنيه

    للبيع استوديو 64م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز تشطيب كامل

    RE/MAX 1st Choice logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩١١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي كلوب سعيد

    Aqarpedia For Resale logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٢٠ جنيه

    شقة 72م أرضي أرخص فرصة دخول تاج سيتي استثمار

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع في التجمع الخامس القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في تاج سيتي- القاهره الجديده

    Compound Hekaya logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٦١٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي للبيع في بالم هيلز نيو كايرو 72متر

    Prime Company logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري علي إطلالة بانورامية بأقل مقدم ,بالم هيلز

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 58م بفيو مميز جداا لفترة محدوده

    Bright logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره ستوديو بجاردن للبيع ف التجمع5 بسعر3.5M

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك متشطبة بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في تاج سيتي – ليك بارك

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع