شقق على البحر للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 17

469 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري فوري ومتشطب بالعلمين بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ابراج العالمين استلام فورى بالتكيفات

    Apart Real estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ابراج العالمين جاهزة للايجار فيو بحر بالكامل

    Apart Real estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 204م فيو كامل علي البحر في العالمين الجديده

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحر بالكامل باقساط تصل الي 12 س -العالمين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م صف اول عـ البحر مارينا الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو البحر متشطب بالكامل في رأس الحكمة

    Inn Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م بأميز لوكيشن وأقل سعر في العالمين متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٥٬١٠٦ جنيه

    ستديو بفيو علي المدينه كلها باميز دور ف الابراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٥٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده اكبر فيو علي البحر مباشره في The Gate -جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بفيو علي البحر في دور الي بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون بأميز لوكيشن واقل سعر في العلمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك متشطبة بفيو ابراج بأقل سعر في مزارين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جــــاهزة للسكـن الان بمقدم 480الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٩٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اكبر وحده ب 85الف للمتر بفيو علي البحر مباشره-جراج

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    في دور فوق ال30 وحده فيو بانورامي علي البحر مباشره

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي علي البحر اكبر وحده 351 م-دور عالي

    Code For Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل فيو علي البحر مباشره وحده دور عالي ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 85الف للمتر وحده ف دور فوق ال25 بفيو بحر-جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بفيو علي البحر في دور فوق ال30

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١١٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي فيو علي البحر مباشره بدور عالي ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع 153م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة واقل سعر مزارين استلم شقة فيو لاجون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوي عائد استثماري في العلمين شقة جاهزة متشطبة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بفيو علي البحر ب 105 الف للمتر

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع