شقق على البحر للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 16

469 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٥٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م بالحي اللاتيني الجزء البحري - العلمين

    Inspire Homes logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم وحدتك الان بفيو على البحر و تشطيب VIP

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على البحر بمقدم 5% و قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 144متر للبيع في سي شيل – رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن الفوري مقدم 600الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قمدم5%بلتقسيط ع9س شقة 157م استلام فوري متشطبه الان

    Bright logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في دور اعلي من 35 وحده بسعر 87الف للمتر بفيو بحر

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وحده ارخص سعر متر باكبر مساحه فيو بحر مباشر

    Code For Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٦٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٤٢٬٠٨٦ جنيه

    فرصه ستديو بفيو بحر ف دور عالي بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٣٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالفرش استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى ابراج العلمين -باقل من سعره

    Coldwell Banker Wealth logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات وفيو ع البحر لاول مره بأبراج

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحر موقع مميز تسليم 6/2026

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٦٧٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 90م العلمين الجديدة الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٤٧٬٦٥٥ جنيه

    وحده مساحه كبيره بفيو علي البحر ب 100 الف للمتر

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وحده فيو بانورامي علي البحر ب 75الف للمتر-دور عالي

    Code For Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإستثمار, 150م مفروشة بالكامل ع البحر مباشرة

    متصدر

    Value For Real Estate logo image

1

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 198م متشطبه التراسوبرلوكس بمقدم7%بلتقسيط

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإستثمار, 150م مفروشة بالكامل ع البحر مباشرة

    Value For Real Estate logo image

1

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح علي البحر بسعر مميز في العلمين

    Property  Hills. logo image

1

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٧٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم790 الف شقه 135م متشطبه استلام فورى بفيو بحر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في مارينا 8 استلم شقتك بفيو لاجون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية على البحر في موقع متميز بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 650 الف بحري فوري ومتشطب بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة متشطبة استلام فوري شايفة البحر

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع