شقق على البحر للبيع في مصر, صفحة 24

3,037 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٠٥٩٬١٩٢ جنيه

    استوديو 53 متر يطل على البحر بشاطئ خاص

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بشاطئ خاص وإطلالة بحر وتقسيط 5 سنوات

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    stone heights على طريق الهضبة بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 62م على البحر مباشرة بالممشي السياحي مقدم 15%

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف نورث إدج بإطلالة بحر ولاجون

    TREX logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 180م ارضي بجاردن استلام فوري متشطب بالكامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه جاهز للاستلام بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل من سعر الشركه فى كمبوند لافينير Lavenir

    Sonic For Real-Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن Fully Finished فى سوديك ايست

    Sonic For Real-Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠١٣٬٩٥٢ جنيه

    شقة فاخرة غرفة وصالة بإطلالة بحرية في كالا

    Concrete Real Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 58م غرفة نوم بإطلالة بحر – أجواء ساحلية مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع خطوات من البحر بمقدم 5% و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٤٧٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م سابا باشا ( صف ثالث بحر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع المنصوره, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٤٥٬٩١٧ جنيه

    امتلك الآن في سهل حشيش بدون مقدم وقسط على 6 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بانواميك سى فيو 0%مقدم على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية خطوات من البحر بأقل سعر ومقدم 5%فقط فى سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5%فقط امتلك شالية على فيو البحر والجولف-سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط شقة للبيع بمقدم630الف بالقرب من مطار سفينكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية صف اول بأقل سعر على البحر ومقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى بشر رابع نمرة من البحر

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن شالية على البحر فى سوماباى بمقدم 5%باقل سعر

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٧٤٬٤٠٠ جنيه

    استوديو أول صف بحر بالساحل الشمالي متشطب بالتقسيط

    Pharos Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فوري متشطبة في مارينا هيلز السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع