شقق بمطبخ مفتوح للبيع في مصر, صفحة 14

359 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٠٦٠٬١٠٨ جنيه

    استوديو فاخر بإطلالة على المسبح والحديقة

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في هليوبلس مصر الجديدة تشطيب كامل

    Bond & Key logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر تنافسي و خصم ٢٠٪ كاش

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٩١١٬١٥٢ جنيه

    موقع متميز – إقامة فندقية على مدار العام

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٨٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن فورا ،مباشرة علي حمام السباحة

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تطل على المارينا في موقع مميز

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٢٣١٬٨٨٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع من غرفتي نوم في منتجع إمبريال

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٣٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتشف شقة أحلامك في كمبوند لافايا، الغردقة!

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٥١٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل دقيقتين من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن فورا ، مفروشه بالكامل ، موقع متميز

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٣٬٦٨٩ جنيه

    شقة غرفة واحدة للبيع في لونج بيتش ريزيدنس الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه مع رؤية رائعه للبحر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٤١٬٨٧٥ جنيه

    للبيع استوديو 64م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة بموقع متميز في مارينا

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه هادئه ومريحة علي بعد خطوات من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٤٩٬٩٨٥ جنيه

    شقة للبيع في توايا سهل حشيش.

    ROI For Real Estate logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج السفلي

    Q VISION logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس للبيع فى الهضبة بالغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة -- بيفرلي هيلز – المرحلة 2 تشطيب جديد

    Home Select for real estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In Blanca Gardens II Soma Bay

    ROI For Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Floor Apartment For Sale In Soma Bay

    ROI For Real Estate logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٩٥٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In Reef Town Soma Bay

    ROI For Real Estate logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٠٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In Blanca Gardens Soma Bay

    ROI For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٢٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٦٠٬١٠٨ جنيه

    استوديو مطل على حمام السباحة وشاطئ خاص

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Floor Apartment For Sale In Soma Bay

    ROI For Real Estate logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٣٠٬٠٨٩ جنيه/متر مربع