شقق بمطبخ مفتوح للبيع في مصر, صفحة 15

359 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬١٣١ جنيه

    بنتهاوس بغرفة نوم واحدة للبيع في لونج بيتش ريزيدنس

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع، سمرا باي، الممشي السياحي، الغردقة

    Home Vacation logo image

    سمرا باى, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٤٤٬٠٥٠ جنيه

    Apartment For Sale In Il Bayou Sahl Hasheesh

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٨٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة للبيع في حي الهضبة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥١٣٬٥٨٥ جنيه

    Apartment For Sale In Almaza Suits Hurghada

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلاله علي البحر استلام فوري مجاويش الغردقة

    Home Hunters EG logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في منتجع لازولي الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٧٧٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بانورامية تطل على البحر للبيع في ذا فيو

    ROI For Real Estate logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٣٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In The View Residence Hurghada

    ROI For Real Estate logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع