شقق بحديقة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 17

8,184 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في دار مصر متشطبة استلام فوري 3 غرف نوم

    Element logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زايد هايتس شقة + جاردن متشطبة موقع مميز باقل سعر

    Element logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة بالكامل للبيع بالتقسيط في VYE

    متصدر

    Driven Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بالتقسيط في VYE سوديك نيو زايد

    متصدر

    Driven Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات بجوار كمبوند رويال سيتي

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة أقل سعر فى زايد جنب ايتابا متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف نوم متشطبة استلام فوري في ذا أدريس

    Element logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف نوم متشطبة استلام فوري في ذا أدريس

    Element logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في VYE – سوديك + حديقة

    Buyerside logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف نوم استلام فوري موقع مميز باقل سعر

    Element logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع باقل مقدم

    Global Hills logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل مساحة للمعيشة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة استلام فوري بالشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة و استلام فوري في قلب كمبوند بزايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن محدودة في كارمل سوديك متشطبة فوري

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٢٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل استلام فوري موقع مميز كارمل سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مميزة في Vye Sodic جاهزة فوري للمعاينة

    Property Group logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فيو مميز لاندسكيب - ابراج زيد

    متصدر

    Property Group logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بعرض مميز لفترة محدودة باقل سعر

    Roots Development logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٢٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بحرى كاملة التشطيب مرحلة فيليدج فيوز

    Roots Development logo image

2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٩٩٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع- استلام فوري- موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٠٬٣٩٤ جنيه/متر مربع