شقق بحديقة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 21

8,184 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 78متر للبيع كمبوند جينيستا بالتقسيط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري

    Homevise Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى أليجريا بجانب النادى الأهلى

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم استلام فوري ( فيليج ويست من درة )

    Element logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في تيراس بمقدم 430,000 أقساط على 8 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن في تيراس مقدم 495,000 قسط 8 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في تيراس بمقدم 530,000 قسط 8 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه128م بمقدم850الف وقسط ل12سنه في نيو زايد

    New Arkan Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعر طرح الاول امتلك شقة نيو زايد علي 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في سولانا نيو زايد اقساط تصل الي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في سولانا نيو زايد اقساط تصل الي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٥٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي ال 13 مجاورة 1

    متصدر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بثلاث غرف نوم للبيع في زيد ويست مفروشة

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين نوم للبيع موقع مميز في زيد ويست

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بثلاث غرف نوم للبيع في زيد ويست مفروشة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين نوم للبيع موقع مميز في زيد ويست

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب الشيخ زايد أمام Village West

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٩٨٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقه131م بمقدم998الف استلام سنتين فنيو زايد

    New Arkan Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا ويست لوكيشن مميز متشطبه .

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على النيل بتقسيط على 8 سنين في زايد ج

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة من سوديك بمقدم 5% وقسط 8 سنوات

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالكامل في نيو زايد بالتقسط حتي12

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة بجاردن وقسط على اطول فترة اقساط فى زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فى زايد بأقل سعر ومقدم فى موقع مميز !!!

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع