البيع الأول15شقة٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيهخطوات من الراحه في استوديو مع إطلاله رائعة Verandaسهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٤ متر مربع ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول15شقة١٤٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه امتلك شقتك الأن في مكادي هايتسمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 3 3 ١٣٢ متر مربع ١١١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول16شقة١٠٬٧٠٨٬٨٠٧ جنيهمسبح خاص في فيراندا - نقدًا فقط 7.49 مليونسهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 2 1 ١٢٠ متر مربع ٨٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول18شقة٤٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيهشقة بغرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشابرنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٦٦ متر مربع ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول15شقة٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه1 bedroom with private garden at La Vista Magawishمجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٧٠ متر مربع ٤٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع
البيع الأول18شقة٣٬٨١٩٬٠٠٠ جنيهشقة بغرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | الغردقة هايتبرنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٦٧ متر مربع ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٢٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيهمنزلك بالحديقة - شقة بغرفة نوم واحدة في تريفانامجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٦١ متر مربع ٤٨٬٢٦٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول15شقة١١٬٠٦٣٬٩٧٩ جنيهوحدة مكونة من غرفتي نوم مع حديقة ومسبح خاصفيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 2 1 ١٢٥ متر مربع ٨٨٬٥١١ جنيه/متر مربع
البيع الأول15شقة١٧٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيهشقة مميزة في Makadi Heightsمكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 2 3 ٩١ متر مربع ١٩٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول16شقة٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيهCLAN– ماجاويش | استوديو منظر خلفي مع حديقةمجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٨ متر مربع ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول7شقة٦٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيهعوائد ايجارية عالية، معيشة أفضل – Clan الغردقةريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 2 1 ١٠٧ متر مربع ٥٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول8شقة٧٬٤٢٤٬٤٩٥ جنيهشقة بغرفة نوم واحدة مطلة على البحيرة | كالاكالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٨١ متر مربع ٩١٬٦٦٠ جنيه/متر مربع
14شقة١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهغرفتين ارضي في جي كريبس الجونة - يطل على البولجي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 2 2 ٩٠ متر مربع ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول14شقة١٠٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه1 bedroom 114 sq.m pool garden view at The View ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ١١٤ متر مربع ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول19شقة٢٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيهشقة غرفة و صالة بحديقة فى الممشى السياحىنادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥١ متر مربع ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول23شقة٦٬٤٠٠٬٩٧٢ جنيهاستثمر في شقة بحديقة خاصة وخدمات فندقية بمقدم 15%لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٧٨ متر مربع ٨٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع