شقق بحديقة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 65

1,775 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    شقة أرضي 86 م² + 20 م² حديقة خاصة بالمنتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو علي الممشي السياحي بعرض خاص مقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٩٦٬١٦٥ جنيه

    وحدة مميزة 2 غرفة نوم داخل كمباوندراقي في سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الاستثمار مميزة في تريفانا مجاويش

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 34 متر يطل على حمام السباحه و الحديقه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمريكية بغرفة نوم واحدة وحديقة | ONE7

    Hurghadians Property logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي 58 م² + 17 م² حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم 73 م² + 22 م² حديقة بالمنتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٣٩٬٢٥٨ جنيه

    غرفتين وصالة مميزه مساحة 84 متر- 4 سنوات تقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬١٥٤٬٤٥٦ جنيه

    شقة فاخرة بثلاث غرف نو– إطلالة كاملة على البحر

    Homes Bay logo image

3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٤٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة 70 متر تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Sea view 1 bed for sale with private garden

    My Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 134 متر ب Red hills بدون مقدم

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم 68 م² + 28 م² حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٦١٬٢٧٧ جنيه

    فرصة مميزة: استديو بجاردن وبول فيو

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٩٣٠ جنيه

    استثمار عقاري مضمون في شقة 80م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مع حديقة | ون 7 ريزيدنس

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢١١٬٠٠٠ جنيه

    سحر تريفانا : غرفة نوم واحدة مع حديقة خاصة

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٣٧٦٬٥٠٧ جنيه

    غرفة نوم واحدة حديقة | ريد هيلز

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لأمتلاك شقتك غرفتين بول فيو مع جاردن

    Homes Bay logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في منتجع الأحيا – الغردقة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٠٦٬٨٤٥ جنيه

    عرض لفترة محدودة شقة 61م بمقدم 35% بموقع مميز

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٨٬٨٠٧ جنيه

    حياة هادئة: شقة من غرفتي نوم مع حديقة ومسبح

    Homes Bay logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 57 متر pool view ب Red hills بدون مقدم

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٨١٬٠٦٧ جنيه

    شقة غرفة وصالة بحديقة خاصة فى سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع