شقق بحديقة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 67

1,775 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    1 غرفه+ 15m² حديقه في تريفانا ريزورت

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٤٤٧٬٧٠٠ جنيه

    2 غرف نوم – 100 متر² حديقة 35م²

    Homes Bay logo image

3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٠٨٬٨٠٧ جنيه

    عوائد مرتفعة مع مسبح خاص في سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    وحدة خاصة جدا: 2 غرفة نوم – 72 متر² مع حديقه

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٣٧٥ جنيه

    منزلك حيث تلتقي الفخامة بشاطئ البحر الأحمر Veranda

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في أزورّا سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    Pool view 1 bedroom apartment in Palma Resort

    My Real Estate logo image

    بالما ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٤٧٬٦٠٠ جنيه

    حيث تلتقي أناقة حمام السباحة بالحياة الساحلية

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة موقع مميز الطابق الأرضي في مكادي هايتس

    Good Vibe Homes logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثمارى بتراس على حمام السباحة بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment garden view at La Vista Magawish

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٢٦٧ جنيه

    شقة بتراس خاص، استلام فوري بمقدم 30% بوسط البلد

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٤٤٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مع حديقة خاصة – تريفانا، ماجاو

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥١٥٬٥٠٧ جنيه

    2 Bedrooms – 130m² حديقة خاصة بول خاصه ر

    Homes Bay logo image

3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    ستوديو للبيع في فيراندا – سهل حشيش

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم مع حديقة خاصة للبيع في مكادي هايتس

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بتقسيط ٥ سنوات مقدم ١٥٪ استلام بعد سنة

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٠٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٧٣٠٬٣٤٧ جنيه

    شقة 125م بحديقة وحمام سباحة خاص بسهل حشيش مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٢٩٤٬٨٧٦ جنيه

    بنتهاوس بغرفة نوم واحدة | لونغ بيتش ريزيدنس

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٠٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٦٨٬٣٢٢ جنيه

    بنتهاوس بغرفة نوم واحدة | لونغ بيتش ريزيدنس

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٧٦٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio 63sq.m pool and sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Own your apartment in kamaran

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٦٢٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Very prime apartment location in Kamaran

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٢٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool level 2 bedroom apartment in Palma Resort

    My Real Estate logo image

    بالما ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مثالية بغرفة واحدة وفيو المدينة وحديقتك الخاصة

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع