شقق بحديقة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 58

1,775 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧١٬٠٠٧ جنيه

    فرصتك شقة 125م بحديقة داخل فيراندا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٣٣٬٢٤٠ جنيه

    شقة 89م داخل الموج ريزورت موقع مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 45 م² وسط 80% مساحات خضراء ومائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة 91م في الموج ريزورت استثمار مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٤٨٬٤٨٠ جنيه

    باسلوب راقي واستثمار مضمون اسكن في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت هيلتون الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 53م بإطلالة على المساحات الخضراء في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٧٬٧٢٤ جنيه

    امتلك 125م بحديقة خاصة في فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م بالقرب من حمام السباحة وحديقة مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    شقة 125م بحديقة داخل فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 46 م² في موقع استراتيجي بمنطقة الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه بجاردن للبيع بهذا السعر دايركت علي البول

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 53م بإطلالة على المساحات الخضراء في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 70 م² داخل مشروع يضم 6 حمامات سباحة متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 45 م² بإطلالة على حمام السباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٤٨٬٤٨٠ جنيه

    شقة 117م في الموج ريزورت بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 85 م² بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٤٨٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقة 117م في الموج ريزورت الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 70 م² وسط 80% مساحات خضراء ومسطحات مائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 101 م² داخل مشروع يضم Sky Pool بانورامية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    بتصميم مميز واستثمار قوى اسكن معنا في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٣٬٢٤٠ جنيه

    باسلوب راقي وتصميم مميز واستثمار مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٣٢٬٨٠٣ جنيه

    امتلك 125م بحديقة داخل فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٣٢٬٨٠٣ جنيه

    شقة 125م مع مسبح وحديقة في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    125م بحديقة في قلب فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 46 م² داخل مشروع بجراج تحت الأرض

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع