شقق بحديقة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 54

1,775 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٨٣٢٬٨٠٣ جنيه

    شقة غرفتين وصالة بحديقة و حمام سباحة خاص

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    245م شقة فاخرة بمساحات مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة علي حمام السباحة بالاجهزة الكهربائية

    Relax Red Sea logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٩٩٬٦١٢ جنيه

    1 Bedroom Apartment Pool View Private Garden

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مميز للبيع بأقساط 7سنوات, سوما باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    85م شقة بحديقة خاصة في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوفت غرفتين للبيع في كمـاران الجونة

    كمبوند الايطالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م تشطيب كامل للبيع بأقساط 7سنوات - سوما باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقه متشطبه برايم لوكيشن - سوما باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٤٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين ارضي للبيع في سيان الجونة جولف فيو

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٨٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٨٢٤٬١٠٠ جنيه

    شقة 58م بحديقة فرصة استثمارية بموقع مميز بمجاويش

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣١٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    134م شقة مع حمام سباحة وحديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic view 2 beds/ 2 bath in Palma Resort

    My Real Estate logo image

    بالما ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38 متر بتراس على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٦٬٧٦٦ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم مطلة على الجبال – لاجونا ريزورت

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٤٦٦٬٢٤٢ جنيه

    شقة2غرف نوم: 125م²الحديقة60م² المسبح الخاص37

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom garden and sea view at La Vanda Suites

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥١٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 58م استلام فوري بموقع مميز

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    كمبوند الايطالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٥٤٬٥٢١ جنيه

    ستوديو مميز بإطلالة جزئية على البحر | كالا لاجون

    Homes Bay logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    80م شقة بحديقة قرب اللازي ريفر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٩١٬٠٢٠ جنيه

    شقة 89م² مع حديقة خاصة في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio garden view apartment at Storia Del Mare

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 77 متر - 43 حديقة خاصة - 6 سنوات تقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    80م شقة بحديقة وإطلالة مائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع