شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, التجمع الاول, صفحة 45

35,796 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند الياسمين كاملة التشطيب

    Osoul Misr logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في الشيخ زايد دقائق من هايبر

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة برايم لوكيشن مقدم750الف

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالم هيلز مفروش بالكامل

    شركة البحيري جروب logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن كمبوند لافينير فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور شقة متشطبة بفيو water feature اقساط6س

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تكملة أقساط أرضي بجاردن جادا حي الأشجار

    Origin Real Estate logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة للبيع باقل سعر في بالم هيلز

    Nile Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز فيلدج أفينيو |بجوار مول O1 | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحرى ارضي بجاردن 120متر فيو حمام سباحة

    Core Real Estate Development logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى الرحاب البيع بالمطبخ

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٧٤٬٥٢٣ جنيه

    شقة للبيع فى البروج ب فيو مفتوح جاردن استلام قريب

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع جاردن في مكادي – الغردقة

    HPK logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و متشطبة بفيو مفتوح و اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة في بلوم اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه ارضي بجنينه مقدم ٤ مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجنينة - اول سكن منطقة ك

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان شقة 138م بجاردن 93م فيو مباشر علي الاهرامات

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه أستلام فوري كمبوند أليجريا داخل بيفرلي

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في ديستركت 5 شقة بفيو مفتوح و اقساط 7

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضى بجاردن قريبة من شارع النوادى التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ذا سكوير قلب التجمع

    Global Hills logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبند ذا ادرس - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبليكس بجاردن فى كمبوند هايدبارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع بأحدث مشاريع المستقبل سيتي وبمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع