شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, التجمع الاول, صفحة 43

35,796 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٦٧٬٩٢٣ جنيه

    فيو كريستال لاجون قسط ربع سنوي ٥٦٠الف كاش ١٥ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٦٧٬٩٢٣ جنيه

    فيو كريستال لاجون قسط ربع سنوي ٥٦٠الف كاش ١٥ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٦٧٬٩٢٣ جنيه

    فيو كريستال لاجون قسط ربع سنوي ٥٦٠الف كاش ١٥ مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر شقة3 غرف اميز لوكيشين ف قلب المستقبل

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن حمام سباحه 191م استلام فوري باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كامل التشطيب بلتكيفات والمطبخ فيو لاند سكيب

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري - موقع مميز إطلالة مزدوجة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٤٨٬٧٠٠ جنيه

    شقه 145م جاردن حمام سباحه موقع مميز استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام مفروشة و متشطبة سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٩٤٠٬٥١٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٦٣٤ جنيه

    شقة للبيع بنظام التقسيط، اول قسط بعد سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة مميزة كاملة التشطيب بالتكيفات

    Roots Development logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٩٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٣٧٣ جنيه

    احسن سعر شقه - بحري - للبيع في سراي مرحلة ايلان

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي ٣ غرف استلام فوري يطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٩٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٨٬١٤١٬٠٢٠ جنيه

    شقق للبيع فى مدينة العبور الجديدة بأفضل سعر بالقسط

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٧١٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقة بموقع مميزعلى مساحات واسعة وبحيرة

    Roots Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام قريب بأقل سعر في شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل الاسعار ارضي بجاردن-لافينير- المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤١٬٥٠٤ جنيه

    عروض خاصة على شقق العبور الجديدة بمساحات رائعة

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في Uptown Cairo مساحة 185 متر

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بجاردن متشطبة بفيو مفتوح اقساط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في اليجريا ريزدنتس برايم لوكايشن

    Rokn Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزة للمعاينه والاستلام بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع