شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, التجمع الاول, صفحة 38

35,796 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٧٨٤٬٥٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل لوكيشن متميز استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت- برايم لوكيشن-اوبن فيو- بحري

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف نوم استلام فوري موقع مميز باقل سعر

    Element logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع باقل مقدم

    Global Hills logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في او ويست فيو بارك في برايم لوكيشن بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل مساحة للمعيشة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بـخصم 35% ! كورنر + حديقة بجوار الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٨٣ جنيه

    شقه 176 متر متشطبه بالكامل لوكيشن لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في بريفادو – مدينتي بمقدم 10% فقط

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الارضي بجاردن شقه 124م بأرقي مراحل مدينتي B1

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 25% تشطيب كامل+ تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بارك فيو استلام فوري تشطيب كامل بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة استلام فوري بالشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة و استلام فوري في قلب كمبوند بزايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي ارضي 300+70حديقه فيو وايدجاردنB1

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فورا متشطبة في قلب كمبوند بأكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و استلام فوري من المالك مباشرةبأكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل في فيو علي حديقه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بفيو مميز ف ألتو للبيع بالمطبخ و التكيفات

    ERE logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 145م بسعر مميز استلام فوريMV lCity OCT

    Property Group logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جاردن ليك هايد بارك بسعر مميز

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن محدودة في كارمل سوديك متشطبة فوري

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٢٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن استلام فوري للبيع في جاليريا

    Key Point for real estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع