شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, التجمع الاول, صفحة 37

35,796 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن كبيرة بجانب حسن علام وبالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بالتقسيط في VYE سوديك نيو زايد

    متصدر

    Driven Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات بجوار كمبوند رويال سيتي

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه باقل سعر للبيع استلام فوري

    Global Hills logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 210 متر برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة داخل كمبوند Skyla – أشجار هايتس | قلب 6أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة أقل سعر فى زايد جنب ايتابا متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بحديقه استلام فوري في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف نوم متشطبة استلام فوري في ذا أدريس

    Element logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف المراسم برايم لوكيشن استلام فوري 165 م

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٦٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل لقطة شقة 3غرف متشطبة بالكامل في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بالكامل فوري فيو مفتوح , أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨١٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بالكامل فوري فيو مفتوح , أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨١٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بالكامل فوري فيو مفتوح , أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨١٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع فوري فيو مفتوح , أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل غرفة متشطبة بالكامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة لقطة ريسيل متشطبة بالكامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف نوم متشطبة استلام فوري في ذا أدريس

    Element logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 3 غرف متشطبة في العلمين الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٣١٬١٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مطبخ وتكيفات استلام فوري علي ال

    Spade consultancy logo image

    ايليف 8, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٣٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في VYE – سوديك + حديقة

    Buyerside logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي سيونز بخدمات فندقية وجاردن

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٤٬٤٩١ جنيه/متر مربع