شقق بحديقة للبيع في مجاويش, الغردقة, صفحة 2

76 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬١٨١٬٢٠٠ جنيه

    73م شقة فاخرة بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    شقة بغرفة واحدا وحديقة خاصه بسعر لا يعوض في مجاويش

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٩١٬٠٢٠ جنيه

    امتلك شقة 89م مع حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٧١٬٠٤٠ جنيه

    امتلك شقة 117م مع حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٧١٬٠٤٠ جنيه

    امتلك شقة 117م مع حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٣٣٬٢٤٠ جنيه

    شقة 89م داخل الموج ريزورت موقع مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٤٨٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقة 117م في الموج ريزورت الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٤٨٬٤٨٠ جنيه

    شقة 117م في الموج ريزورت بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة 91م في الموج ريزورت استثمار مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٥٩ جنيه

    شقة بغرفه في ريزورت فخم

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٧٦٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه في مجاويش

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحدا في مجاويش بسعر مميز

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة خطوات من ممشي مجاويش 20% مقدم فقط

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٢١٬٩٢٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة مع حديقة خاصة في لا فيستاماجويش

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٤٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 68م بتصميم عملي داخل المشروع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٩٣٠ جنيه

    امتلك شقة 80م بحديقة خاصة في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٩١٬٦٨٠ جنيه

    فرصتك الآن لشقة 52م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥١٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٩١٬٦٨٠ جنيه

    احجز شقة 52م داخل الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥١٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٩٣٠ جنيه

    امتلك شقة 80م غرفتين في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٣٩٬٢٥٨ جنيه

    احجز شقة 83م غرفتين للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٩٣٠ جنيه

    امتلك شقة 80م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٩١٬٦٨٠ جنيه

    احجز شقة 52م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥١٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٤٩٬١٠٨ جنيه

    فرصتك الآن لشقة 56م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٤٩٬١٠٨ جنيه

    امتلك شقة 56م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٣٩٦ جنيه

    امتلك شقة 119م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع