شقق بحديقة للبيع في مجاويش, الغردقة, صفحة 3

76 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة 68م بحديقة خاصة داخل المشروع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم 68 م² + 28 م² حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    شقة أرضي 86 م² + 20 م² حديقة خاصة بالمنتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم 73 م² + 22 م² حديقة بالمنتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي 58 م² + 17 م² حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢١١٬٠٠٠ جنيه

    سحر تريفانا : غرفة نوم واحدة مع حديقة خاصة

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٢٥٬٥٠٠ جنيه

    وحدات سكنية حصرية بغرفة نوم واحدة في تريفانا الآن

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بموقع مميز بمجاويش بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    انطلق إلى أسلوب الحياة الأمثل في تريفانا

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    الجنة التي وجدتها – تريفانا في انتظارك

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٧٠٠ جنيه

    شقة مطلة على المسبح، مع حديقة خاصة في تريفانا

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment garden view at La Vista Magawish

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    CLAN– ماجاويش | استوديو منظر خلفي مع حديقة

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom with private garden at La Vista Magawish

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    منزلك بالحديقة - شقة بغرفة نوم واحدة في تريفانا

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٨٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at La Vista Magawish

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٤٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة وإطلالة على حمام السباحة في مجاويش

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢١٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة أرضية غرفتين وحديقة في كلان الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    شقة بغرفة نوم وحديقة للبيع في كلان ريزيدنس الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة وحديقة للبيع في كلان ريزيدنس الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٣٦٬٤٦٧ جنيه

    استوديو مطل على المسبح مع حديقة للبيع في الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٢٦٠ جنيه

    شاليهات في قرية ميراج باى بالتقسيط- الاستلام فوري

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتشف شقة أحلامك في كمبوند لافايا، الغردقة!

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٥١٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    Amazing apartment in Boutique Community on 5years

    Relax Red Sea logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٣٣٬٠٠٠ جنيه

    Three Bedroom Apartment For Sale In One7 Residence

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع