شقق بحديقة للبيع في الغردقة, صفحة 40

1,734 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٧٥٠ جنيه

    91م في الموج مساحة مثالية للعيلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٧٥٠ جنيه

    شقة 91م في الموج مساحة مثالية وموقع قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٧٥٠ جنيه

    91م في الموج قدام سينزو مول مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٣٢٬٠٩٦ جنيه

    117م في الموج مساحة مريحة قدام سينزو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٨٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٣٢٬٠٩٦ جنيه

    شقة 117م في الموج مساحة مثالية للعائلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٠٩٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٣٤٬٩٩٨ جنيه

    89م في الموج توازن مثالي بين السعر والمساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٣٤٬٩٩٨ جنيه

    89م في الموج قدام سينزو حياة أسهل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة !! شقة بحديقة خاصة مفروشة استلام فوري

    متصدر

    Relax Red Sea logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٩٠٠ جنيه

    استوديو 43 متر بحديقة خاصة 31 متر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment garden view at Storia Del Mare

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٩٠٬٧٢٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة على حمام السباحة بمقدم 433.608 فقط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥١٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين فى الداو هايتس جاهزه ع الاستلام

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر وحمام سباحه 37م| Hayat Resort

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    @الجونة شقة لقطة فيو مفتوح مفروشة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 179م في ماجرا بإطلالة بحر مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 178م في ماجرا رفاهية وإطلالة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    68م بحديقة خاصة في كلان حياة هادئة ومريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 149م في ماجرا بإطلالة مميزة وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    86م بحديقة خاصة في كلان رفاهية وخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 148م في ماجرا تصميم عصري ومساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٦٦٧ جنيه

    68م بحديقة في كلان إطلالة مميزة ومساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٣١٬١٦٧ جنيه

    73م بحديقة في كلان هدوء وخصوصية تامة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٦٦٧ جنيه

    73م بحديقة في كلان هدوء وخصوصية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٣٣٣ جنيه

    امتلك شقة 73م بحديقة في كلان وعيش الهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع