شقق بحديقة للبيع في الغردقة, صفحة 44

1,734 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٤٣٠٬٢٣١ جنيه

    شقة 86م غرفتين مثالية للمعيشة والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥١٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    شقة 68م غرفة واحدة بتصميم عصري في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٥٢٠ جنيه

    شقة 149م 3 غرف بمساحة عائلية مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٦٬٣٩٥ جنيه

    شقة 74م غرفة واحدة بإطلالة مميزة في Iconic Resort

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٧٦٬٨٩٩ جنيه

    شقة 104م غرفتين بمساحة واسعة وتصميم حديث

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧١٬٠٠٧ جنيه

    شقة 125م بحديقة داخل فيراندا خصوصية وراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    شقة 125م بحديقة في فيراندا إطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٣٢٬٨٠٣ جنيه

    125م بحديقة في سهل حشيش تصميم راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٤٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة 82م داخل الأحياء تصميم عصري ومساحة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٢٢٬٦٠٠ جنيه

    امتلك شقة 98م غرفتين بموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الغردقة 82م غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة 82م داخل منتجع شاطئي رفاهية وخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬١٠٠ جنيه

    استثمار عقاري ناجح في شقة 63م غرفة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬١٠٠ جنيه

    شقة 63م في مارفينتو فرصة استثمار بعائد مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٢٦٬٦٦٦ جنيه

    امتلك شقة تطل على البحر 104م غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة 82م في مارفينتو إطلالة مميزة وخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الغردقة 70م فيو حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 82م في مارفينتو فرصة سكن واستثمار قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    شاليه 57م بحديقة 17م داخل كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٩٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك 107م غرفتين بحديقة في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة 104م غرفتين + جاردن بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الغردقة 100م غرفتين وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    137م 3غرف وجاردن 85م داخل هوليدايز بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالفرش فيو علي البحر

    Realm Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٤٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الجونة شالية ارضي جي كريبس موقع مميز مفروش بالكامل

    Grey Parrot Realty logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع