شقق بحديقة للبيع في الغردقة, صفحة 39

1,734 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    148م في ماجرا حياة فاخرة على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م في ماجرا مشروع متكامل بإدارة فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    149م شقة للبيع في ماجرا إطلالة بحر مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    149م في ماجرا ممشى سياحي وخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م في ماجرا قرب الجونة والممشى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    125م في ماجرا شاطئ خاص وخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬١٥٣٬٢٨٣ جنيه

    شقة 167م في ماجرا إطلالة بحر مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٠٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬١٥٣٬٢٨٣ جنيه

    167م في ماجرا شاطئ خاص وخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٠٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٥٥٬٦٢٧ جنيه

    شقة 168م في ماجرا إطلالة بحر فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م في ماجرا قرب الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٩٤٬٧٦٠ جنيه

    إطلالة بحر + حديقة في لاجونا

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٧٤٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    84م في مارك مساحة مريحة لحياة متوازنة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    77م بحديقة خاصة في Red Hills رفاهية وسط الطبيعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    77م في Red Hills خصوصية وراحة في قلب سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة وشاطئ خاص بالممشي السياحي مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر بحديقة خاصة يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Hayat Beach Resort – شاليه بمشاهدة البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله للبيع-فيو جاردن- لافيستا, مجاويش

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه فندقيه ف الجونه ب السعر القديم للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة 134م للبيع في ONE7 مساحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة 80م في ONE7 وابدأ حياة جديدة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    245م في ONE7 لعشاق المساحات المفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٢٨٬٣١٢ جنيه

    82م في الموج رفاهية وسط مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٩٬٦١٣ جنيه/متر مربع