شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 773

19,350 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اميز لوكيشن في زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كالقصر للسفراء والامراء وال Vip

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينة للبيع التجمع الخامس كمبوند دستراكت

    Bond & Key logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في ميدان الاسماعيليه - ميدان الاسماعيليه - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140م دور أرضي بجنينة(بميدان الإسماعيلية)

    El Akadeen Group logo image

    ميدان الاسماعيليه, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مع برايفت بوول متشطب بكمبوند امارة ,تقسيط

    Oaks Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢٤٬٤٢٥ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز – مدينة المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع - سراى

    Remax Station logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | الحي السابع | مميزة | بيت الوطن التجمع

    Remax Style logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٧٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالتقسيط في التجمع السادس بمقدم 5% فقط

    Abrag Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بدجلة لاند مارك فيو حمام السباحة

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م للبيع بمدينة نصر فيو الجامعة الصينية

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو لقطة للبيع بمدينة نصر بجوار الجامعة الصينية

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تقسيط علي ٧ سنوات بكمبوند معادي فيو

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل تكمله اقساط بكمبوند معادي فيو

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو بحديقة تقسيط 12 سنة بالتجمع الخامس

    Abrag Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ف بالم هيلز نيو كايرو فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع استلام فوري ريسيل تكملة اقساط

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بالتشطيب وتقسيط 12سنة بالتجمع الخامس

    Abrag Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكموند ستون بارك شقه للبيع تقسيط 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٢٨٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في التجمع السادس دوبلكس متشطب و قسط حتي12سنة

    Abrag Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه فيو حديقه رائعه بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضى بحديقة كليو بالم هيلز

    Remax Station logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٦٦٬٨٨٠ جنيه

    للبيع في التجمع السادس شقة متشطبة ب5%مقدم حتي12سنة

    Abrag Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٠٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بكمبوند امارة تقسيط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بكموند ستون بارك قسط 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع