شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 765

19,350 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٧٨٥٬٠٦٦ جنيه

    شقه 167متر اجمالي عقده قديم 2023 في بي 14مدينتي

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٤٧٨٬٨٢٢ جنيه

    شقه في دجله لاند مارك بموقع متميز في قلب مدينة نصر

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٨٣٬٨٣١ جنيه

    شقة 118متر في كمبوند قطامية جيت القاهرة الجديدة .

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتك شقتك علي كورنيش المقطم الجديد باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بأرقى كمبوند فى لافيستا كمبوند - PATIO

    CBE New Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل من سعرها فالشركة للبيع

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٩٤٬٠٣٧ جنيه

    دلوقتي فرصتك تمتلك شقتك في قلب المعادي على الدائري

    One Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٥٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقة متشطبه دور متكرر / فيفث سكوير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬١٨٩٬٩٩٠ جنيه

    شقه في دجله لاند مارك بموقع متميز في قلب مدينة نصر

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١١٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96 متر للبيع بكمبوند دجلة لاند مارك مدينة نصر

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بأقل من سعر السوق في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 استلام 2026

    Premises logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بحديقة في District 5

    Q VISION logo image

    شارع مركز العبد الطبي, السلام الغربية, مدينة السلام, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107م استلام فورى للبيع فى قطامية جيت بسعر لقطة

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٤٦٬٥٧٢ جنيه

    كمبوند قطامية جيت القاهرة الجديدة Katameya Gate

    One Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٧٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بالنورث هاوس بدون دفعات سنوية وقسط عل 60 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٥٬٣٥١ جنيه

    شقة 181 متر في ريحانه افينيو بمقدم 10% و استلام

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٦٤٬٤٦٦ جنيه

    شقه148 متر مميزه للبيع بالتقسيط في قطامية جيت ...

    One Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام فورى في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٧٧٬٦٤٨ جنيه

    امتلك استوديو مميز55 متر +روف 93 متر بمقدم 598.560

    One Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة للبيع في سيتي أوف أوديسيا الأهلي صبور

    Bond & Key logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب اميز قطعه ارض بالتجمع الخامس

    إبداع logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٦١٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٩٥٬٨٣٧ جنيه

    شقه 96 مترفي دجله لاند مارك بموقع في قلب مدينة نصر

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٣٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٩٬٥٨٨ جنيه

    شقه للبيع في ميدتاون كوندو بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٤١٬٥٢٢ جنيه

    شقة 156 م فيو مميز دجلة تاورز في زهراء مدينة نصر .

    One Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٬٥٩٩ جنيه/متر مربع