شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 673

19,350 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Floor Duplex For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في موقع مميز –استلام 2025

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل تشطيب كامل بأقل سعر ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ارضي بجاردن للبيع استلام فوري ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م في بالم هيلز بالتقسيط ع 12 سنة

    Catchers investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية بالمجاورة الخامسة – قرب محور محمد نجيب

    Al Maz Real Estate logo image

    المجاورة الخامسة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 120 م للبيع بسعر مغرى

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م جاهزة للسكن في قلب التجمع متشطبه بالكامل

    Catchers investment logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحي النادي ارضي بجاردن 150 متر فيو النادي

    Smartex logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بجاردن البيع في بالم هيلز نيو كايرو

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك كاملة المرافق وخصم كاش مفاجاة

    New Home for Real Estate logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بارك فيو حسن علام التجمع الخامس

    Shield - DR3 logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة ارضي في ريفير ماونتن فيو اليفا

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه 2غرفه جاهزه في هايد بارك

    Merak Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٥٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بأقل سعر شامل النادي و الجراج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند متشطبة بالتكييفات في شيراتون

    Held Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في شيراتون شقة للبيع بالتقسيط اللي يناسبك

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار AUC استلام فوري بأقل مقدم روك فيرا

    متصدر

    Elshams Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن استلام 2026 بخصم 40% / تقسيط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف بجاردن تشطيب كامل ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 7- تشطيب مميز- التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الاخشيدي, البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالبنفسج 7 بالتجمع الأول قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة متشطبة باقل مقدم والباقي علي اطول فترة سداد

    New Home for Real Estate logo image

    روك وايت, الحي التاسع, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري - ريسيل - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن 64م استلام 2026 بأقساط ع 8 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع