شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 666

19,350 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيبHigh End بمقدم 880ألف دقيقة للمطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في البنفسج 2 بالتجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 135م متشطبه بفيومميز استلام فوري الان

    Bright logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه كمبوند ستون ريزينس التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدا للبيع في غرب الجولف بأقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط(420k)=شقة(199م+جاردن 72م) من الشركة السعودية

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133م فى دجله لاندمارك فيو خارجى على دجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه في دجله لاندمارك مدينه نصر استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف+ جاردن للبيع امام هايد بارك بمقدم795الف

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الرحاب شقة غرفتين متشطبة بالفرش

    Waystar Investment logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة ريسيل و جاهزه للمعاينه لسرعة البيع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٨٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 134م متشطبه فيومميز بمقدم1%قسط ع15سنه !!

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة في تاج سيتي (شاليا)

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في البنفسج 8 بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع عبد الحليم حافظ, البنفسج 8, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,500,000 شقة(140م+جاردن)(RTM) من ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر غير مسبوق فيلا 212م+جاردن 48م بفيو ع club !!

    Bright logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف بمشروع بالم هيلز بالعاصمة الإدارية بالR4

    Your Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٨٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بمقدم 664K قسط ع10سنين ف ذا ايكون

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة تاج سيتي، كلوب سايد

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٤١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - سوديك فيليت - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه 172م فى كمبوند وان قطاميه باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة لقطة للبيع في كمبوند الباتيو7

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون بس استلام فوري | شقه 130م بجاردن 50م مميزه

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز 290م 4 غرف في مشروع دجله فيو موقع مميز

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في ميفيدا جاردنز سعر اول طرح

    Key Point for real estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع