شقق بحديقة للبيع في الجيزة, صفحة 15

13,114 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    يوتوبيا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 260 متر واجهة بمدخل خاص بحديقة حرف L مرتفعة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    الكرمة 3, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 205 فيو مفتوح علي شارع البستان

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 2 غرف دبل فيو تقسيط على 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز + غرفه مربيه بتقسيط على 10 سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 3غرف فيو لاجون اقساط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١٠١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبييع في يوتوبيا 6 اكتوبر

    Remax Westway logo image

    يوتوبيا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الشيخ زايد ب اقل مقدم

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الشيخ زايد ب اقل مقدم

    property hills Elite logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الشيخ زايد ب اقل مقدم

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الشيخ زايد ب اقل مقدم

    property hills Elite logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | زايد ريجنسي الشيخ زايد

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٧٬٩٨٤ جنيه/متر مربع