شقق بحديقة للبيع في الجيزة, صفحة 13

13,114 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م متشطبه استلام فورى بالتقسيط بجوار نيو جيزة

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م متشطبه استلام فورى بالتقسيط بجوار نيو جيزة

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند كارميل بالقرب من بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٠١٤٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 143م غرفتين نوم استلام فوري بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و اميز شقه متشطبه بالكامل بالفرش والاجهزه

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة خصم 40%لاول مرة من بالم هيلز

    Realm Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع غرفتين في هايد بارك الشيخ زايد متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين في Vye استلام فوري-متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بكمبوند ساكن و عايش في بالم هيلز

    Inn Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز جدا في بادية باقساط علي 12سنة

    متصدر

    Realm Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥٨٬١٣٢ جنيه

    شقتك في زايد الجديده استلام سنتين بخصم 30% / 5سنين

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل استلام سنه مع مقدم ٥٪؜

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بنيوم اكتوبر الشكل المودرن Rtm باقل سعر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3BD استلام فوري في Sun Capital تبعد 10 دقايق ع

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٨٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري و تقسيط 10س / بزايد الحديدة

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٥٨٬٧٤٥ جنيه

    شقة في كلوب هيلز الشيخ زايد | قسط على 8 سنين

    Selection Code logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار جامعة MUST – استلام خلال سنة |

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد – بدون مقدم | أمام Village

    Selection Code logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٠٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٥٤٬٨٠٠ جنيه

    مقدم1.5% وخصم 43% | شقة في بادية بالم هيلز

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة131م3غرف+غرفة ناني5%DP قسط 10Yفي نيو زايد

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٣١ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز استلام فورى في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٩٨٥٬٩٨٠ جنيه

    شقة في سولانا زايد الجديدة | قسط على 10 سنين

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع ماونتن فيو بالشيخ زايد ع 10y Rtm

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Rtm unit in vye karmel by sodic in sheikh zayed

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع