شقق بحديقة للبيع في جنوب الجيزة

5 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٣٩٬٣٠٠٬١٠٠ جنيه

    شقة فندقية عالنيل بتشطيبات وفرش حديث بيع/ايجار290م

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ١٣٥٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Bright & Spacious 195 SQM Apartment Sale in Giza

    Homes Egypt logo image

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    2

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 4سويت يطل النوم والرسبشن عالنيل مباشرة

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    4

    6

    ٤١٣ متر مربع

    ١٣٤٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب فورا شقه بالفورسيزون ايجار/بيع لدبلوماسى

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 bedrooms finished apt for sale Nile View

    Amaken For Real Estate logo image

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع