شقق للبيع في مصر في عمارة بأسنسير, صفحة 29

2,751 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة - المعادي - تشطيب ألترا مودرن

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات و المطبخ قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٠٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٠٠م للبيع سوبر لوكس موقع مميز بالمرحله2بيفرلى

    IHouse development logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحه - (ش مصطفي كامل )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "لقطة" في البنفسج عمارات

    Remax Style logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقه فلات والوحيده بتراس بحري 4 غرف كورنر

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل بيفرلي هيلز – المرحلة الثانية

    Home Select for real estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ڤيو ڤيلات استلام فوري في ام في بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مجهز بالكامل بتكيف ومقدم : 3,000,000

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 110م - سيدى جابر- خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكامب شيزار شارع سينما اوديون

    Elite Groupe logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع سوريا رئيسي - مساحة 170متر

    Remax Top Agents logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك موقع مميز - شارع أبو الفدا

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في السياحيه السادسه-موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديرة سيتي – جنوب الحي الرابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش- الزمالك تشطيب مودرن - موقع مميز

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ششق للبيع ف الحي الثالث شرق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة هائله سعر مميز في المستثمر الصغير

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة هائله سعر مميز في المستثمر الصغير

    RE/MAX Everest logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري في عماره منفرده ودبل فيو من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية 175م في جاردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش - تمويل عقاري الحي التامن الشيخ زايد

    DMG logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق المههندسين 3 غرف اسانسير فى العمار

    متصدر

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ باللوتس الجنوبية بالتجمع 5

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع