شقق للبيع في مصر في عمارة بأسنسير, صفحة 26

2,751 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في اللوتس الجنوبية التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع بالنرجس قريب من الخدمات والشارع الرئيسى

    East House logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن خاصه يعني مفيش حد فوقك يزعجك ولا تحتك

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيعالسياحية الرابعة– 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي 11 الشيخ زايد – تشطيب سوبر لوكس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع 20, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م - تشطيب كامل - جاهزة للاستلام

    Brick Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتشطيب للبيع في PX بالم هيلز 6 اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١١٥م مفروشة بالتكييفات للبيع | ألماظة أفينيو

    Circle Realestate logo image

    ميدان الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 162م - استلام فوري - بدون تشطيب

    Brick Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند زايد هايتس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جايتس برابف, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس لقطة بسعر أقل من السوق للبيع

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بثلاث غرف نوم، فيلات نرجس 2، مساحتها 270 مترًا

    شركة البحيري جروب logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة اول سكن للبيع في غرب سوميد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري في التجمع الخامس بسعر لقطه بالقرب م AUC

    clear scope logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م سيدى بشر (ش خالد بن الوليد الرئيسى

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 135م جاهزة للسكن فيلدج جيت بجوارAUC

    Brick Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الحي الثامن بموقع استراتيجي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل الشمالي-اطلالة ع بحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول تمر حنه

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلات الياسمين موقع واطلالة مميزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من المونوريل والنوادي والجامعة الأمريكيه

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة اكتوبر خالصة اقساط - تشطيب خاص

    Vida Solutions logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 93م - تشطيب كامل - جاهزة للاستلام

    Brick Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م للبيع - تشطيبات الترا مودرن - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جنوب الاكاديمية حرف W اول سكن

    شركة البحيري جروب logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع