شقق للبيع في مصر في عمارة بأسنسير, صفحة 31

2,758 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج فيلات12 جاهز للبيع الان

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الاندلس فيو واسع ومفتوح

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الاندلس جاهز للبيع

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري، نص تشطيب، يوجد اسانسير

    Selective logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م - الأبراهيميه - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الإعلان: TM 718 شقة للبيع – كمبوند الديار ريز

    sms for RealEstate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م بفيو رائع على ميراج سيتي, التجمع الاول

    Good Deals logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع بسعر مميز في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In New Giza - 6th of October

    Amaken For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الإعلان: TM 757 شقة للبيع – النرجس عمارات، ال

    sms for RealEstate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع بسعر مميز في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – النرجس فيلات، النرجس 2 الموقع: النرج

    sms for RealEstate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب لوكس ابراج دارنا بجوار كارفور المع

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر القرنفل فيو مقتوح بحري

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع تشطيب حديث وبأقل سعر في مصر الجديدة

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع نخله المطيعي, ميدان تريومف, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلام فوري - بتسهيلات علي 24 شهر

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط

    Homevise Real Estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب فاخر فيو حمام سباحة -كمبوند المروج

    RE/MAX Everest logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بمحور طه حسين النزهة الجديدة

    Eastmark logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع بأوريجامي تاج سيتي

    Good Deals logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس اول سكن في الحي 16- الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 3 غرف نوم للبيع 170متر في بيفيرلي

    Real Vision logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 3 غرف نوم للبيع 170متر في بيفيرلي

    Real Vision logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح علي نادي الصيد سوبر لوكس

    Roots Development logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحة ( ش كمال الدين صلاح )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع