شقق للبيع في مصر في عمارة بأسنسير, صفحة 2

2,756 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - لوران

    New Home for Realestate logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نموذج 400 -211م للبيع في مدينتي ع جاردن فيو

    Dream Homes Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٠٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس–موقع مميز بجوار أرابيلا

    Al Fanar Development and project management logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م مفروشة بالكامل مسجلة في الدقي

    Good Deals logo image

    شارع عرفات, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٢٥٠م للبيع بالقرب من الكلية الحربية

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 3 غرف مع جراج في قلب الدقي

    Good Deals logo image

    شارع يثرب, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي جابر

    New Home for Realestate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في النرجس 5 فيلات ، تشطيب عصري

    Chances Real Estate logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في - الشيخ زايد الحى 16 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 118 م سموحة (مقدم: 277,300 ج)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع في جاردينيا 2 بدون اي مصاريف زياده

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر توين فيلا في بالم هيلز PK2 مساحة 386م

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جنة ٢ دور خامس 140متر للبيع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بالسياحية الرابعة-6 اكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالسياحيه الاولى -على وصله دهشور

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 268م متشطبة بليك فيو تطل على البحيرات للبيع

    Scout Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالحى العاشر-الشيخ زايد بجوار ذا جيت

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – السياحية السادسة – مدينة 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م بمميزات متكاملة

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 161م كومباوند Palm Hills Alex

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 238 م سموحة (كومباوند The One )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 125م بجاردينيا 2 العبور | فيو الحي الأول

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - فيكتوريا

    New Home for Realestate logo image

    شارع الجلاء, فيكتوريا, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢١٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس اول سكن في الحي 16- الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس اول سكن في الحي 16- الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع