شقق ببلكونة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 31

1,293 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٤٩٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري متشطبة بالتقسيط في لافيستا

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م دابل فيو على جاردن 5% مقدم بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك - جرينز

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٥٤٬٩١٥ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك - جرينز

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ وتكييفات للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك - بارك كورنر

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو علي لاندسكيب 180 متر جاهزه للتسليم

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82م +جاردن خاصة بحرى مقدم 5% فقط التجمع

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز جاهزه للتسليم في هايد بارك

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكييفات للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك – سنترڤيل

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 75 متر جاهزه للتسليم بغرفه نوم واحده للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 130م لقطة استلام فورى باقل سعر

    Brokers Hub logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% فقط بالتقسيط على 8 سنين برايم لوكيشن

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للبيع فورا بتشطيب عالي ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م لقطه بفيو على ال central park ف هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في كمبوند هايدبارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فورا| شقة 185م اقل من سعر السوق بفيو مفتوح

    متصدر

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فاخر علي فيو مفتوح لاندسكيب و بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري باقل سعر فالسوق بحري بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري باقل سعر فالسوق بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو جاردن بسعر مغرى فى هايد بارك التجمع

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٥٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفة بحديقة في مرحلة جراند بارك ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفة بحديقة في مرحلة جراند بارك ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع