شقق ببلكونة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 28

1,293 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٨١٬٥٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بحري مع حديقة في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٦٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى متشطبة بسعر لقطة ف هايد بارك

    Brokers Hub logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بهايدبارك استلام فوري بسعر اقل من الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في هايد بارك 60 متر جاردن

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في هايد بارك بأحسن سعر ولوكيشن

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك 199متر متشطبه علي فيو مميز

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن بمطبخ والتكيفات للبيع في هايد بارك

    Brokerage Hub logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا للبيع في هايد بارك

    Laucienda For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 228 م هايد بارك التجمع الخامس أقل سعر في السوق

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في هايد بارك التجمع - جولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز بكمبوند هايد بارك

    Gold Routes logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في جاردن ريزيدنس علي بوكيت كبير

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه و مفروشه للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 185 متر بسعر قابل للتفاوض

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن متشطبة بالكامل في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 191 متر بموقع مميز في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م لوكيشن مميز بأقساط في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 191 متر بأميز لوكيشن في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٩٠م للبيع في هايد بارك | تشطيب الترا لوكس

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه استلام فوري بالتقسيط بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٥٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في أفضل لوكيشن داخل كمبوند هايد بارك

    Chances Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك 185 م استلام فوري

    Waystar Investment logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في هايد بارك 153 م متشطبة بالكامل

    Waystar Investment logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول استلام في مرحلة جريينز ب اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع