شقق ببلكونة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 24

1,294 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠م متشطبة جاهزه للسكن باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في هايد بارك

    Hodoud for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم واقساط بفيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة نص مفروش في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 3 نوم برايم لوكيشن في هايد بارك التجمع

    Gate real estate marketing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز وبسعر اكثر من رائع ڤيو لاند سكيب

    Makanak Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه تكمله اقساط في هايد بارك استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك

    Eastmark logo image

    إتش بي آر 2, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة 4غرف متشطبة فى هايد بارك 233م موقع مميز

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف على فيو مفتوح بحرى باقل سعر فى هايد بارك 191

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٥٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة , HPR1 ,هايد بارك التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ,1 مليون في هايد بارك نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٣٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2,1 مليون شقة متشطبة 161 متر في هايد بارك

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل في كمبوند هايد بارك التجمع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر للبيع في هايد بارك بفيو مميز فالتجمع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر ف هايد بارك التجمع الخامس

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٢٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل باقل سعر للبيع ف هايد بارك لقطه

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل في كمبوند هايد بارك التجمع فوري

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين ف كمبوند هايد بارك نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالمطبخ والتكيفات في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بالدور الاول بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م متشطبة للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة مع بارك فيو في هايد بارك التجمع

    I properties Real Estate Consultant logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع