شقق ببلكونة للبيع في الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 15

1,054 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن دابل فيو في قلب الجولدن اسكوير

    Impact Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بالكامل دابل فيو باقل سعر بجوار الـ AUC

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو لا فيستا التسليم ٢٠٢٦

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو فيو مفتوح ١٦٤ مترًا مربعًا

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافيستا (باتيو أورو) | استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بيع في الباتيو اورو باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فورا مع لافيستا بالتجمع في El-Patio Oro

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن خاصه متشطبه ريسيل في الباتيو اورو

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق في باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام برايم فيو في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبه بالكامل بالمطبخ استلام فوري

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكييفات في إل باتيو أورو - لا فيستا

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بتسهيلات في السداد

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بموقع مميز استلام فوري للبيع متشطبه .

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فيو مميز لاندسكيب متشطبه استلام فوري .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٤٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي 164م باتيو اورو ع البول دايريكت -------------

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري دبل فيو و باقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة باتيو أورو أفضل سعر القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الباتيو اورو شقه للبيع متشطبه بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الباتيو اورو التجمع الخامس تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الباتيو اورو شقه للبيع بحديقه خاصه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل اقل من السوق شقة باتيو اورو 3 غرف

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باتيو أورو لافيستا مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٠٬٢٣٣ جنيه/متر مربع