شقق ببلكونة للبيع في الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 20

1,054 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200 متر ، بموقع مميز جدا و سعر مميز جاهزة للسكن

    Makanak Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر في السوق و فيو واسع علي لاندسكاب

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه Vib استلام فوري في قلب التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الباتيو اورو متشطبه بالكامل بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القاهرةالجديده تشطيب كامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى باتيو اورو اقل من سعرالشركه من المالك

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨١٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في الماركت في باتيو اورو 220 متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    و بارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في الباتيو أورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف مطلة على مناظر مائية، جاهزة للسكن مميزة

    Makanak Investments logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بتشطيب فاخر وبأفضل سعر و موقع مميز

    Makanak Investments logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4تشطيب غرفتين دايركت علي حمام السباحة- باتيو

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في نيو كايرو باتيو أورو، نصف تشطيب

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 3غرف بحري اقل سعر في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف بحري دايركت علي الكلوب هاوس

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٨م للبيع في باتيو اورو - بسعر وموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر-بأرخص سعر في الماركت وبأفضل لوكيشن

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيومميز للبيع فوري ف باتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة جاهزة ومتشطبة بأقل سعر في الباتيو اورو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 164 متر 3 غرف في باتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع متشطبه في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في الباتيو اورو

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في الباتيو اورو

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن خاص في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع 3/4 تشطيب لوكيشن مميز باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع