شقق ببلكونة للبيع في الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 12

1,054 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو التجمع | موقع "بريم"

    Aqarpedia For Resale logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 25% تشطيب كامل+ تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-بحري-الاقل سعر في الماركت-اوبن فيو-

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ارضي بحديقه شقه باتيو اورو فيومميز بسعر لقطه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري في باتيو اورو افضل موقع تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور شقة متشطبة بفيو water feature اقساط6س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن & استلام فوري & متشطب & مقدم و اقساط

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع في الباتيو اورو - باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري متشطبه للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بيع في الباتيو اورو باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بحري في بتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل164 وحدة مميزة شقة للبيع في Patio Oro

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين استلام فوري في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة بجاردن متشطبه بالكامل فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بواحدة من أكبر الجاردنز في باتيو أورو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع داخل الباتيو أورو بموقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٥٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب موقع مميز فيو لاندسكيب و نافوره

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم مع لافيستا فى الباتيو اوروا بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم واسعة للبيع في الباتيو اورو - وحدة مميزة

    Brand Facility Management logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو | 168م | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 215م للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 متر بسعر مميز للبيع في باتيو أورو القاهره

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز اقل سعر - تطل علي حديقة - استلم الان

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع