شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 997

45,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري على المفتاح متشطبه تكيفات و مطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٥٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس فى يوسف عباس مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع يوسف عباس, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 197متر استلام فوري و تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٦٣٬٤٧٧ جنيه

    امتلك شقتك بخصم 50 % في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اللوتس الجنوبيه بالمطبخ والتكييفات

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب راقي برايم لوكيشن بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز فورى مرحلة من أقوى مراحل هايد بارك

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في مرحلة جرينز

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٩١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سوبر لوكس متفرع من مكرم عبيد - م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد الحميد عوض, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل علي مساحات خضراء علي اقساط حتي 2027

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية كاملة التشطيب جي دبليو ماريوت ريزيدنس .

    Country For Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ١٢٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستقلة جاهزة للاستلام في المراكز، دايستركت 5

    clear scope logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٧٬٥٧٥ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة بانورامية على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٨٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 100م بفيو جاردن في اجدد مراحل مدينتي B15

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٢٠٢ جنيه

    شقة ممتازة في بلومفيلدز - تطوير مصر

    Wnsta how logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع ستوديو فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م في دايستركت 5–فرصة بيع سريعة واستلام فوري

    clear scope logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو ع جاردن للبيع ف بلوم فيلدز المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف تشطيب راقي برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بخصم 34% أو مقدم 950 ألف - بحري كورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٩٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122م بتقسيمة مربعة وبأقل سعر في المقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع