شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 998

45,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بخصم 34% - تشطيب High End + دبـل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٦٥٬١١١ جنيه

    شقة للبيع في IL BOSCO – العاصمة الجديدة | سكن راقي

    Laucienda For Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 100الف فقط بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم700.00بجوار اوبن اير مول بطريق السويس قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد وبمقدم 100الف بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري Trible Viewبخصـم كبير ! + أقساط 10 سنين

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650 الف شقه ع طريق السويس و بجوار المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس 4 فيلات فيو جاردن – بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع واصف غالي باشا, النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط بمقدم 100 الف وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 97م نص تشطيب كابيتال ايست حى الواحة

    Envigo Real Estate logo image

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢١٤٬٠١٨ جنيه

    شقة للبيع 122م بمكان حيوي وبأقل سعر في المقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع في البنفسج فيلات بموقع راقٍ وسعر مميز

    clear scope logo image

    منطقة خدمات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬١٧١٬٢٠٠ جنيه

    احجز وحدتك معنا في المرحلة الاخيرة بمقدم 10%

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة 2غرف بالمطبخ واطلالة مفتوحة

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في AlQazmi Cityzen – فرصة استثمار

    Laucienda For Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م للبيع في الرحاب2

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100 الف بالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بموقع مميز نصف مفروشة بحري .

    Country For Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه علي اقساط حتى 2031 فى كمبوند سيتى جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٢٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم الكاش 50% شقة في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع ريسيل 3غرف برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٩٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك في رابع مشاريعنا بالتجمع باقل مقدم

    The Icon Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بمساحه 130م بفيو مميز وجاهزه للسكن

    4C Real Estate logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع