شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 98

45,565 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 متر في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي ٣ غرف نوم سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - للبيع - سما القاهره - نص تشطيب

    Osoul Misr logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي السنترال بارك للبيع في ميفيدا باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٩٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس امتداد مصطفى النحاس م9

    Envigo Real Estate logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل بالتكييفات اقساط ريفالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ريفالى, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦١٣٬٧٥٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة استوديو بسعر مغري سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 142 م متشطبة وأقل سعر فى الماركت

    I properties Real Estate Consultant logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم بإطلالة مفتوحة على فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٣٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في القاهرة الجديدة بأقل سعر

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف جاهزةللسكن ف جالريا التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع وترواي ذا فيو- التسعين، التجمع الخامس

    متصدر

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦١٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في مدينتي – إحساس فيلا بحديقة خاصة

    MA Ville logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي مساحة 136م بحديقة خاصة 80 م

    MA Ville logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي أكبر وايد جاردن b10 بحري شرقي  ارضي بحديقه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نصر تم تخفيض السعر لسرعة البيع

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع زهير صبري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا واتر واي فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي للبيع بافضل تقسيمه و سعر ف لافيستا

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع بارك كورنر شقة متشطبة استلام فوري

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه فوري بمرحلهterraces بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٢٩٬٧٥١ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في كمبوند سراي فيو club house

    متصدر

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف + ناني للبيع ريسيل استلام فوري هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ارضي بجاردن في مدينتي مقدم اقساطb12

    MA Ville logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في قلب الجولدن سكوير - اقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاملة المميزات ارضى بحديقة تشطيب سوبر لوكس جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع