شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 103

45,565 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سوبر لوكس امتداد مصطفى النحاس م9

    Envigo Real Estate logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للاستلام كمبوندسرايSaraiبسعر لقطه

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف تاج سيتى زون تى بارك ريزدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه في تاج سيتي استلام فوري مرحله شاليا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر في تاج سيتي بسعر مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من شارع التسعين الجنوبي امام كمبوند ايستاون

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة 129م بفيو مباشر على بحيرة

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٨٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في تاج سلطان استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم وتكملة اقساط شقة بموقع مميز فى سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام سنتين أمام الجامعة الامريكية متشطبة

    TREX logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٠٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه ​للبيع(ريسيل) في كمبوند سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم اقساط شقة بموقع مميز يطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مرحلة ايلان بالتقسيط اوبن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦١٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بتشطيب فندقي فى مونتن فيو اي سيتى

    Picky Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيبات راقية للبيع في ووتر واي 1

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٠٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم بإطلالة بانورامية في معادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة للبيع في مشروع معادي فيوز

    New Avenue Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٦٥٬٩٠٨ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة على البحيرة التسليم عام ٢٠٢٧

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٤٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تاج سيتي موقع مميز نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في إيستاون موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في شاليا تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو للبيع بتاج ستي بمرحلة مميزة

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٨٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز 2 غرفة نوم بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٩٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب استلام فوري تاج سيتي مرحله شاليا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في سيتي جيت -قطري ديار-بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع