شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 975

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٣١٬١٠٥ جنيه

    شقة كورنر - باقساط فى سراى اقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع متميز بجوار مدينة الرحاب بمقدم5% علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع بالتقسيط في ستون ريزيدنس

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن بمقدم1.85 مليون امام مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان بمساحة 210م وموقع مميز

    Creative Real Estate logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس غرفتين نوم افضل موقع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م يسعر لقطه وموقع متميز

    Creative Real Estate logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في موقع راقي داخل Hyde Park

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز من بالم هيلز بالتقسيط و اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبه الان

    Feeds logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع متميز بجوار مدينة الرحاب بمقدم5% علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 188م – المنطقة التاسعة مدينة نصر –

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور محمود صالح ابو زيد, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة لاندمارك في مدينة نصر ريسيل 3 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز بأقساط شهرية مع دفعة أولى 641 ألف

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقة متشطبة بالكامل في Uptown Cairo

    views investment logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة لاندمارك في مدينة نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة لاندمارك في مدينة نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالتكييفات+المطبخ+الجراج بفيو لاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٥٩٬٤١١ جنيه

    شقة جاردن فيو اقل مقدم باقساط حتى 8 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل في جايد، 3 غرف نوم، موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 4 غرف بسعر مميز في دجلة فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اللوتس الجديدة أمامية بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر في دجلة لاندمارك ريسيل 1 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع