شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 974

45,585 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف ZIZINIA مستقبل سيتي

    Creative Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في مدينه نصر

    Creative Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه تشطيب راقي بأرقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦١٢٬٣٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق نصف تشطيب بموقع مميز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م | دور سابع | موقع مميز | سعر تنافسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس أول سكنفي المعادي أسانسير وجراج

    Susqual Management logo image

    شارع المهندس شوقي عبد المنعم, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر بين حسن مامون وشارع الطا

    Ebied Home logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كاش بسعر لقطه في ارقي مراحل مدينتي- B1 (

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقة فى كمبوند سراي sarai امام مدينتي .

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في النرجس الجديده استلام فوري

    Feeds logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٢٧٬٣٣٠ جنيه

    شقة كورنر اقل مقدم واقساط - موقع مميز فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م في كمبوند إل بوسكو بسعر لقطه

    Creative Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورأ متشطبه في كمبوند لاكبيتال

    Creative Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎أقل سعر استوديو أرضي في تاج سيتي ليك بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشروق امام مدينتي ع طريق السويس متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالم هيلز القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٩٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل 3 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري 166 باقل سعر في زد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينة نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالمطبخ في اي سيتي بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع التجمع الخامس اللوتس موقع مميز داخل كمبو

    M.S.K Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن خصم للكاش 34% بالتقسيط علي 10سني

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف فقط مقدم M1,035,125 سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع