شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 980

45,585 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس الجديدة 161م استلام فوري بمميزات

    M.S.K Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٩٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لاڤينير للبيع جاهزة للاستلام بأفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في سوديك إيستاون

    Treasure Real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة في المستقبل سيتي بدون مقدم و اقساط علي 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي على طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرف بجاردن 45م امام المطار الدولى بـ5,500,000

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه بجوارAUC و بمقدم 2.45مليون فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 124م ارضي بجاردن للبيع

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل تشطيب راقي استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٣٣٨ جنيه

    شقة في المستقبل سيتي بدون مقدم واقساط حتي 10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي في المستقبل سيتي خصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فورأ بمكان راقي في مدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٦٨٬٥١٩ جنيه

    للبيع شقه 212 متر 3 غرف في سراي

    Creative Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه ريسيل 3غرف برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض موقع مميز وتقسيط

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه متشطبه بالتكيفات غرفه واحده -المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٨٦٬١٤٦ جنيه

    امتلك شقه الان بمقدم 10% وقسط علي 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه طوب احمر مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Vyon وادي دجلة المعادي بدون اوفر

    Vida Solutions logo image

    شارع وادى دجلة, الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    علي المفتاح بتشطبات كامله التكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٥٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في بلومفيلدز – موقع رائع

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في زيد إيست تشطيب كامل بالتكيفات 145م

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 64 للبيع على دائرى المعادى مباشرة بالقطامية

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145مترمربع مميزه في جولف ريذيدنس للبيع 2 غرفه

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع