شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 969

45,585 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات للسوق القديم النادي والفوت كورت وجميع الخدما

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع بدفعة أولى 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 165م بدرة القاهرة أمام الرحاب

    Good Deals logo image

    درة القاهرة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك الان من مراكز جاهزة للاستلام بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى موقع مميز من افضل المطورين فى التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك مع مراكز فى افضل المشاريع بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بأقل سعر فى بالم هيلز بمقدم 3% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٩٣٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 199 متشطبة فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٠٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقل سعر في SAGE LAKE العاصمه بمقدم 5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 238م 4غرف ماستر فيو لاند سكيب دور تاني

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الجاهزة بأقل سعر في القاهره الجديده !

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر بجوار مدينتي لقطة وبتقسيط علي 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300 متر فاخرة بموقع مميز في الميرغني بسعر لقطة

    clear scope logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 337م فيو السباين بأرقي مرحلةB8

    Zone Properties . logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك جاهزة للاستلام بأقل سعر وقسط على اطول فترة

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م+200م جاردن للبيع في هايلاند بارك

    The Icon Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن- أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم من أقل 1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى افضل مشاريع التجمع بخصم 40% لفترة محدودة !

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة فى موقع مميز على فيو مفتوح بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الباتيو اورو بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة215م مفروشة للبيع دجلة المعادي شارع 199

    Good Deals logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع